ChessArbiter Pro
winieta
Wersja polska English version

Turnieje warcabowe prowadzone programem ChessArbiter Pro

Reklama
Wyświetl turnieje
::Wszystkie::::Warcaby - tempo klasyczne (FMJD)::::Mistrzostwa Polski::
::Ostatnio dodane::::Warcaby - tempo klasyczne (PZWarc)::
::Planowane::::Warcaby - tempo klasyczne (wszystkie)::::Turnieje drużynowe::
::Trwające::::Warcaby szybkie::
::Zakończone::::Warcaby błyskawiczne::::Szukaj::


Łączna liczba turniejów: 2418. Ostatnia aktualizacja bazy: 2016-02-07, 19:12

lipiec 2016
06-07-2016
planowany
XVI Polska Gra-Open2016
Nidzica/ Zamek [ostatnia aktualizacja.:04-02-2016]
100,klasyczneFMJD
luty 2016
27-02-2016
planowany
Mistrzostwa SP Powiatu Pilskiego w warcabach 64 dziewczęta
ZS nr 3 w Pile / SZS w Pile [ostatnia aktualizacja.:09-01-2016]
64,inne
27-02-2016
planowany
Mistrzowsta SP Powiatu Pilskiego w warcabach 64 chłopcy
ZS nr 3 w Pile / SZS w Pile [ostatnia aktualizacja.:09-01-2016]
64,inne
13-02-2016
planowany
XV Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa-eliminacje
Horyniec-Zdrój(koło stadionu) [ostatnia aktualizacja.:01-02-2016]
100,inne
12-02-2016
planowany
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2015'2016 - WARCABY - POWIAT GRODZKI - Chłopcy 
LIPNO / Leszczyński ZSZ [ostatnia aktualizacja.:wczoraj]
64,szybkie
12-02-2016
planowany
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2015'2016 - WARCABY - POWIAT GRODZKI - Dziew.  
LIPNO / Leszczyński ZSZ [ostatnia aktualizacja.:wczoraj]
64,szybkie
12-02-2016
planowany
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2015'2016 - WARCABY - POWIAT LESZCZYŃSKI - Chłopcy  
LIPNO / Leszczyński ZSZ [ostatnia aktualizacja.:wczoraj]
64,szybkie
12-02-2016
planowany
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2015'2016 - WARCABY - POWIAT LESZCZYŃSKI - Dziew.  
LIPNO / Leszczyński ZSZ [ostatnia aktualizacja.:wczoraj]
64,szybkie
06-02-2016
06-02-2016
XII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 3/4 
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:06-02-2016]
100,szybkie
05-02-2016
09-02-2016
The open championships Poland of programs in international draughts 2016 
Kórnik - Poland [ostatnia aktualizacja.:wczoraj]
100,inne
03-02-2016
06-02-2016
Deutsche Meisterschaft in Dame-100 
IGDD Deutschland [ostatnia aktualizacja.:06-02-2016]
100,klasyczneFMJD
01-02-2016
03-02-2016
Minsk Youth Championship - boys and girls 10
Minsk [ostatnia aktualizacja.:03-02-2016]
100,klasyczneFMJD
01-02-2016
03-02-2016
Minsk Youth Championship - boys and girls 13; 16; 19 and 26
Minsk [ostatnia aktualizacja.:04-02-2016]
100,klasyczneFMJD
styczeń 2016
30-01-2016
30-01-2016
I Mistrzostwa Gminy Osieczna - V Runda Grand Prix - Liga Młodzików
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Osiecznej [ostatnia aktualizacja.:02-02-2016]
100,szybkie
30-01-2016
30-01-2016
I Mistrzostwa Gminy Osieczna - V Runda Grand Prix - Liga Orlików
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Osiecznej [ostatnia aktualizacja.:02-02-2016]
100,szybkie
30-01-2016
30-01-2016
I Turniej Grand Prix Mazowsza 2016 kat. do lat 10 
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:06-02-2016]
100,szybkie
30-01-2016
30-01-2016
I Turniej Grand Prix Mazowsza 2016 kat. do lat 13 
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:06-02-2016]
100,szybkie
30-01-2016
30-01-2016
I Turniej Grand Prix Mazowsza 2016 kat. do lat 8 
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:06-02-2016]
100,szybkie
30-01-2016
30-01-2016
I Turniej Grand Prix Mazowsza 2016 kat. open 
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:06-02-2016]
100,szybkie
30-01-2016
30-01-2016
V Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 Ekstraliga
MGOiK Osieczna [ostatnia aktualizacja.:30-01-2016]
100,szybkie
25-01-2016
27-01-2016
Minsk Youth Championship - boys 13
Minsk [ostatnia aktualizacja.:27-01-2016]
64,klasyczneFMJD
25-01-2016
27-01-2016
Minsk Youth Championship - boys 8
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-01-2016]
64,klasyczneFMJD
25-01-2016
27-01-2016
Minsk Youth Championship - boys and girls 10
Minsk [ostatnia aktualizacja.:28-01-2016]
64,klasyczneFMJD
25-01-2016
27-01-2016
Minsk Youth Championship - boys and girls 16
Minsk [ostatnia aktualizacja.:27-01-2016]
64,klasyczneFMJD
25-01-2016
27-01-2016
Minsk Youth Championship - boys and girls 19 and 23
Minsk [ostatnia aktualizacja.:27-01-2016]
64,klasyczneFMJD
25-01-2016
26-01-2016
Minsk Youth Championship - girls 13
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-01-2016]
64,klasyczneFMJD
25-01-2016
26-01-2016
Minsk Youth Championship - girls 8
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-01-2016]
64,klasyczneFMJD
23-01-2016
23-01-2016
I Turniej Grand Prix Janikowa
Janikowo/ MGOK MGZLZS LZS Senet Janikowo [ostatnia aktualizacja.:26-01-2016]
100,klasyczneFMJD
23-01-2016
23-01-2016
IV Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 - Liga Młodzików
Szkoła Podstawowa w Pęgowie [ostatnia aktualizacja.:25-01-2016]
100,szybkie
23-01-2016
23-01-2016
IV Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 - Liga Orlików
Szkoła Podstawowa w Pęgowie [ostatnia aktualizacja.:25-01-2016]
100,szybkie
23-01-2016
23-01-2016
IV Runda Grand Prix Wrocławia 2015/2016 Ekstraliga
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:23-01-2016]
100,szybkie
23-01-2016
23-01-2016
LSD "Zalgiris" 2016 m. ziemos zaidynes saskiu varzybos
LSD "Zalgiris" [ostatnia aktualizacja.:23-01-2016]
64,drużynowy, klasyczneFMJD
17-01-2016
17-01-2016
V Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Eliminacje Strefy C - C10
Czarna Damka Lututów [ostatnia aktualizacja.:17-01-2016]
100,klasyczneFMJD
17-01-2016
17-01-2016
V Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Eliminacje Strefy C - C13
Czarna Damka Lututów [ostatnia aktualizacja.:17-01-2016]
100,klasyczneFMJD
17-01-2016
17-01-2016
V Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Eliminacje Strefy C - D10
Czarna Damka Lututów [ostatnia aktualizacja.:17-01-2016]
100,klasyczneFMJD
17-01-2016
17-01-2016
V Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Eliminacje Strefy C - D13
Czarna Damka Lututów [ostatnia aktualizacja.:17-01-2016]
100,klasyczneFMJD
17-01-2016
17-01-2016
V OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - ELIMINACJE STREFY B - CHŁOPCY - C10
Horyniec-Zdrój/LKS UNIA Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:18-01-2016]
100,inne
17-01-2016
17-01-2016
V OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - ELIMINACJE STREFY B - CHŁOPCY - C13
Horyniec-Zdrój/LKS UNIA Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:17-01-2016]
100,inne
17-01-2016
17-01-2016
V OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - ELIMINACJE STREFY B - DZIEWCZĘTA - D10
Horyniec-Zdrój/LKS UNIA Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:17-01-2016]
100,inne
17-01-2016
17-01-2016
V OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - ELIMINACJE STREFY B - DZIEWCZĘTA - D13
Horyniec-Zdrój/LKS UNIA Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:17-01-2016]
100,inne
16-01-2016
18-01-2016
2016 11-Man Ballot National Tournament
Burlington NC [ostatnia aktualizacja.:17-01-2016]
64,klasyczneFMJD
16-01-2016
16-01-2016
Eliminacje OOM - strefa D (wschód) - B10
Marki [ostatnia aktualizacja.:16-01-2016]
100,szybkie
16-01-2016
16-01-2016
Eliminacje OOM - strefa D (wschód) - B10
Marki [ostatnia aktualizacja.:16-01-2016]
100,szybkie
16-01-2016
16-01-2016
Eliminacje OOM - strefa D (wschód) - B13
Marki [ostatnia aktualizacja.:16-01-2016]
100,szybkie
16-01-2016
16-01-2016
Eliminacje OOM - strefa D (wschód) - G10
Marki [ostatnia aktualizacja.:16-01-2016]
100,szybkie
16-01-2016
16-01-2016
Eliminacje OOM - strefa D (wschód) - G13
Marki [ostatnia aktualizacja.:16-01-2016]
100,szybkie
14-01-2016
14-01-2016
Duvo shashki v snignuh Karpatah INDIVIDUAL
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:15-01-2016]
64,klasyczneFMJD
14-01-2016
14-01-2016
Duvo shashki v snignuh Karpatah INDIVIDUAL
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:15-01-2016]
64,klasyczneFMJD
14-01-2016
14-01-2016
Duvo shashki v snignuh Karpatah INDIVIDUAL
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:15-01-2016]
64,klasyczneFMJD
14-01-2016
14-01-2016
Duvo shashki v snignuh Karpatah INDIVIDUAL
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:15-01-2016]
64,klasyczneFMJD
10-01-2016
10-01-2016
Eliminacje do OOM w Warc. 100-pololwych STREFA PÓŁNOC B-10
Dobiesław/PZWarc/Gmina Darłowo [ostatnia aktualizacja.:10-01-2016]
100,szybkie
10-01-2016
10-01-2016
Eliminacje do OOM w Warc. 100-pololwych STREFA PÓŁNOC B-13
Dobiesław/PZWarc/Gmina Darłowo [ostatnia aktualizacja.:10-01-2016]
100,klasyczneFMJD
10-01-2016
10-01-2016
Eliminacje do OOM w Warc. 100-pololwych STREFA PÓŁNOC G-10
Dobiesław/PZWarc/Gmina Darłowo [ostatnia aktualizacja.:10-01-2016]
100,klasyczneFMJD
10-01-2016
10-01-2016
Eliminacje do OOM w Warc. 100-pololwych STREFA PÓŁNOC G-13
Dobiesław/PZWarc/Gmina Darłowo [ostatnia aktualizacja.:12-01-2016]
100,klasyczneFMJD
10-01-2016
14-01-2016
Duvo shashki v snignuh Karpatah 2016
Turka [ostatnia aktualizacja.:13-01-2016]
64,drużynowy, inne
09-01-2016
09-01-2016
IX Noworoczny Turniej Warcabowy - kat. klas 0-3
Marki [ostatnia aktualizacja.:09-01-2016]
64,szybkie
09-01-2016
09-01-2016
Mistrzostwa powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach 64 chłopcy
SP Rychlik / SZS w Czarnkowie [ostatnia aktualizacja.:09-01-2016]
64,inne
09-01-2016
09-01-2016
MIstrzostwa powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach 64 dziewczęta
SP Rychlik / SZS w Czarnkowie [ostatnia aktualizacja.:09-01-2016]
64,inne
09-01-2016
09-01-2016
Noworoczny Turniej Warcabowy - kat. klas 4-6
Marki [ostatnia aktualizacja.:09-01-2016]
64,szybkie
09-01-2016
09-01-2016
XII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej nr 2/4
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:10-01-2016]
100,szybkie
08-01-2016
08-01-2016
SP87 IMS 2016
SP87/UKS Antoninek [ostatnia aktualizacja.:08-01-2016]
64,inne
08-01-2016
10-01-2016
. ć
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:11-01-2016]
100,klasyczneFMJD
04-01-2016
09-01-2016
ZELTA KAULINS 2016
Kuldiga LV [ostatnia aktualizacja.:11-01-2016]
100,drużynowy, inne

Archiwum:

[2015 rok] [2014 rok] [2013 rok] [2012 rok] [2011 rok] [2010 rok] [2009 rok] [2008 rok] [2007 rok] [2006 rok] 
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)