ChessArbiter Pro
winieta
Wersja polska English version

Turnieje warcabowe prowadzone programem ChessArbiter Pro

Reklama
Wyświetl turnieje
::Wszystkie::::Warcaby - tempo klasyczne (FMJD)::::Mistrzostwa Polski::
::Ostatnio dodane::::Warcaby - tempo klasyczne (PZWarc)::
::Planowane::::Warcaby - tempo klasyczne (wszystkie)::::Turnieje drużynowe::
::Trwające::::Warcaby szybkie::
::Zakończone::::Warcaby błyskawiczne::::Szukaj::


Łączna liczba turniejów: 3220. Ostatnia aktualizacja bazy: 2017-08-24, 00:00

wrzesień 2017
30-09-2017
planowany
II Mistrzostwa Wrocławia w warcabach stupolowych
KIDS 11-13 lat
 
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:wczoraj]
100,szybkie
30-09-2017
planowany
II Mistrzostwa Wrocławia w warcabach stupolowych
KIDS 9-10 lat
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:15-08-2017]
100,szybkie
30-09-2017
planowany
II Mistrzostwa Wrocławia w warcabach stupolowych
KIDS do lat 8
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:15-08-2017]
100,szybkie
30-09-2017
planowany
II Mistrzostwa Wrocławia w Warcabach stupolowych OPEN 
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:wczoraj]
100,szybkie
21-09-2017
planowany
Lviv Open 2017
Lviv [ostatnia aktualizacja.:24-05-2017]
100,klasyczne
01-09-2017
planowany
1st World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD-Rapid
Kranevo-Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-07-2017]
100,szybkie
01-09-2017
planowany
1st World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD-Rapid Women
Kranevo-Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:04-07-2017]
100,szybkie
sierpień 2017
27-08-2017
planowany
XXXV Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej 
Czarna Damka Lututów/GOK Lututów [ostatnia aktualizacja.:dzisiaj]
100,klasyczneFMJD
26-08-2017
planowany
XVI Mistrzostwa Polski w grze aktywnej 
Czarna Damka Lututów/GOK Lututów [ostatnia aktualizacja.:wczoraj]
100,klasyczneFMJD
26-08-2017
planowany
XXIV MEMORIAŁ HENOCHA DRATA
PODDĄBIE KLUB ŁUCZNICZKA [ostatnia aktualizacja.:21-08-2017]
100,klasyczneFMJD
24-08-2017
03-09-2017
2nd World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD - BLIND (Women)
Kranevo-Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:19-08-2017]
100,klasyczne
24-08-2017
03-09-2017
2nd World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD - BLIND
Kranevo-Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:20-08-2017]
100,klasyczne
24-08-2017
03-09-2017
2nd World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD - U23 Boys & Girls 
Kranevo Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:wczoraj]
100,klasyczne
24-08-2017
03-09-2017
DEAF-PARAPLEDGIA-SPESH 2nd World Draughts-100 Disabilities Championship IDCD 
Kranevo Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:wczoraj]
100,klasyczne
24-08-2017
03-09-2017
DEAF-PARAPLEDGIA-SPESH 2nd World Draughts-100 Disabilities Championship Women
Kranevo Bulgaria [ostatnia aktualizacja.:19-08-2017]
100,klasyczne
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1991-97.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:20-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1998-2000.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:20-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2001-2003.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:20-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2004-2006.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:20-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2007-2008.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:20-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2009 and younger.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:20-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) born in 2001-2003 .Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:21-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1991-97
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:20-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1998-2000
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:21-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2007-2008.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:20-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2009 and younger.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:20-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) born in 2004-2006.Blitz
Kranevo [ostatnia aktualizacja.:20-08-2017]
64,blitz
24-08-2017
24-08-2017
World Youth Championship in Draughts-64 veterans.Blitz
Kranevo Bulgaria/IDF [ostatnia aktualizacja.:20-08-2017]
64,blitz
20-08-2017
20-08-2017
XXXV Nadwarciański Turniej w warcabach 100 polowych "LATO - 2017"
WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:20-08-2017]
100,szybkie
18-08-2017
24-08-2017
Ogólnopolski Turniej Warcabowy Osób Niewidomych i Słabowidzących - Poddąbie 2017 
Poddąbie [ostatnia aktualizacja.:wczoraj]
100,klasyczne
17-08-2017
20-08-2017
XLI Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach
Marki [ostatnia aktualizacja.:20-08-2017]
100,klasyczneFMJD
14-08-2017
18-08-2017
4th Stage of World Cup 2017 in draughts-64 - 9th Cup of information technology
Kazan [ostatnia aktualizacja.:11-08-2017]
64,klasyczne
13-08-2017
13-08-2017
???-Ć??Ę??
Jovkva [ostatnia aktualizacja.:13-08-2017]
100,szybkie
13-08-2017
13-08-2017
VII Turniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój
Horyniec-Zdrój [ostatnia aktualizacja.:15-08-2017]
100,klasyczneFMJD
12-08-2017
13-08-2017
LRC 64 pusfinalis Alytus
Alytus [ostatnia aktualizacja.:19-08-2017]
64,inne
12-08-2017
13-08-2017
LRC-1
Telsiai [ostatnia aktualizacja.:14-08-2017]
64,klasyczneFMJD
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - Cadets-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - European Hopes-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - Juniors-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - Mini cadets-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - Youth-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - Cadets-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - European Hopes-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - Juniors-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - Mini cadets-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
09-08-2017
09-08-2017

19th European Youth Blitz Championship - Youth-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:09-08-2017]
100,blitz
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - Cadets-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - European Hopes-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - Juniors-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - Mini cadets-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - Youth-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - Cadets-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - European Hopes-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - Juniors-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - Mini cadets-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
08-08-2017
08-08-2017

19th European Youth Rapid Championship - Youth-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,szybkie
05-08-2017
05-08-2017
Premi?re Edition Championnat national Jeu de Dames-64 D'Ha?ti(Russe)
Hinche /FNJD-64 [ostatnia aktualizacja.:04-07-2017]
64,szybkie
04-08-2017
06-08-2017
BOJKUFEST-2017 Grupa-B
Turka [ostatnia aktualizacja.:06-08-2017]
64,szybkie
03-08-2017
06-08-2017
I ZŁOTA KORONA ŚREDZKA O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ
Środa Śląska / UGIM Środa Śląska Dom Kultury w Środzie Śląskiej SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:11-08-2017]
100,klasyczne
02-08-2017
06-08-2017
BOJKUFEST-2017 Grupa-A
Turka [ostatnia aktualizacja.:07-08-2017]
64,klasyczne
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Cadets-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - European Hopes-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Juniors-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Mini cadets-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Youth-Boys

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Cadets-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - European Hopes-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Juniors-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Mini cadets-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
07-08-2017

19th European Youth Championship - Youth-Girls

Vitebsk / EDC / BDF [ostatnia aktualizacja.:08-08-2017]
100,klasyczneFMJD
01-08-2017
01-08-2017
Tests
Riga [ostatnia aktualizacja.:01-08-2017]
64,blitz
lipiec 2017
23-07-2017
29-07-2017
3rd Stage of World Cup - White Nights-2017
St.Petersburg [ostatnia aktualizacja.:29-07-2017]
64,klasyczne
23-07-2017
23-07-2017
Blitz. 3rd Stage of World Cup - White Nights-2017
St.Petersburg [ostatnia aktualizacja.:24-07-2017]
64,klasyczne
23-07-2017
29-07-2017
Youth tournament White Nights-2017
St.Petersburg [ostatnia aktualizacja.:29-07-2017]
64,klasyczne
22-07-2017
22-07-2017
XIVTurniej Integracyjny o Puchar Burmistrza Kłodzka w Warcabach 100-polowych
Hala Sportowa KCKSiR [ostatnia aktualizacja.:22-07-2017]
100,szybkie
17-07-2017
26-07-2017
CHEMP-UKR-ORA-MEN
RIVNE UKRAINA [ostatnia aktualizacja.:27-07-2017]
100,klasyczne
17-07-2017
26-07-2017
CHEMP-UKR-ORA-WOMEN
RIVNE UKRAINA [ostatnia aktualizacja.:26-07-2017]
100,klasyczne
12-07-2017
16-07-2017
Slonim Open 2017
Zhyrovichy/Belarus [ostatnia aktualizacja.:16-07-2017]
100,klasyczne
08-07-2017
08-07-2017
International Competitions for the prize of the President of FSHR .Draughts-100.Superblitz
Kolomna/FSHR [ostatnia aktualizacja.:08-07-2017]
100,blitz
08-07-2017
08-07-2017
CHEMPIONAT UKRAINE ZIR MEN RAPID
Rivne [ostatnia aktualizacja.:08-07-2017]
100,szybkie
08-07-2017
08-07-2017
CHEMPIONAT UKRAINE ZIR MEN RAPID
Rivne [ostatnia aktualizacja.:09-07-2017]
100,szybkie
07-07-2017
07-06-2017
International Competitions for the prize of the President of FSHR .Draughts-100.Blitz
Kolomna/FSHR [ostatnia aktualizacja.:07-07-2017]
100,blitz
06-07-2017
06-07-2017
International competitions for the President of the FSHR.Russian Draughts.Rapid
Kolomna Russia FSHR [ostatnia aktualizacja.:06-07-2017]
64,szybkie
06-07-2017
12-07-2017
XVII POLSKA GRA - OPEN 2017
Nidzica Zamek [ostatnia aktualizacja.:31-07-2017]
100,klasyczneFMJD
05-07-2017
05-07-2017
International competitions for the President of the FSHR.Russian Draughts.Blitz
Kolomna Russia FSHR [ostatnia aktualizacja.:10-07-2017]
64,blitz
01-07-2017
10-07-2017
CHEMPIONAT UKRAINE ZIR MEN
Rivne [ostatnia aktualizacja.:10-07-2017]
100,klasyczne
01-07-2017
10-07-2017
CHEMPIONAT UKRAINE ZIR WOMEN
Rivne [ostatnia aktualizacja.:10-07-2017]
100,klasyczne
czerwiec 2017
27-06-2017
30-06-2017
2nd Stage of World Cup 2017.Classic
Rimini--IDF [ostatnia aktualizacja.:27-06-2017]
64,klasyczneFMJD
27-06-2017
30-06-2017
2nd Stage of World Cup 2017.Classic
Rimini--IDF [ostatnia aktualizacja.:29-06-2017]
64,klasyczne
26-06-2017
26-06-2017
2nd Stage of World Cup 2017 in Draughts-64. Blitz
Rimini--IDF [ostatnia aktualizacja.:26-06-2017]
64,klasyczneFMJD
26-06-2017
02-07-2017
Minsk 2017
Minsk/Belarus [ostatnia aktualizacja.:02-07-2017]
100,klasyczneFMJD
25-06-2017
25-06-2017
2nd Stage of World Cup 2017
Rimini--IDF [ostatnia aktualizacja.:25-06-2017]
64,szybkie
24-06-2017
25-06-2017
Lviv 2017 Kubok Levva shashki-64
Lviv [ostatnia aktualizacja.:25-06-2017]
64,szybkie
24-06-2017
24-06-2017
X Runda Grand Prix 2016/2017 Liga Młodzików
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:24-06-2017]
100,szybkie
24-06-2017
24-06-2017
X Runda Grand Prix 2016/2017 Liga Orlików
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:24-06-2017]
100,szybkie
24-06-2017
24-06-2017
X Runda Grand-Prix 2016-2017 Extraliga
OKS Sokół Wrocław [ostatnia aktualizacja.:25-06-2017]
100,blitz
20-06-2017
20-06-2017
X Grand Prix Komorza chłopców
Komorze [ostatnia aktualizacja.:02-07-2017]
100,inne
20-06-2017
21-06-2017
X Grand Prix Komorza dziewcząt
Komorze [ostatnia aktualizacja.:02-07-2017]
100,inne
17-06-2017
26-06-2017
CHESS World Team Championship
Khanty-Mansiysk [ostatnia aktualizacja.:19-06-2017]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
17-06-2017
17-06-2017
Festiwal dla myślących - warcaby - kategoria do lat 10
Warszawa [ostatnia aktualizacja.:17-06-2017]
100,szybkie
17-06-2017
17-06-2017
Festiwal dla myślących - warcaby - kategoria OPEN
Warszawa [ostatnia aktualizacja.:17-06-2017]
100,szybkie
17-06-2017
17-06-2017
XI Turniej Warcabowy "Olimpijskie Nadzieje"Horyniec-Zdrój rocznik 2009 i młodsi
Horyniec-Zdrój-świetlica koło stadionu godz.8.00 [ostatnia aktualizacja.:23-06-2017]
100,inne
15-06-2017
18-06-2017
IX Turniej o Drzwi Gnieźnieńskie
Gniezno [ostatnia aktualizacja.:16-08-2017]
100,klasyczneFMJD
14-06-2017
14-06-2017
VI Mistrzostwa Miasta i Gminy Trzcianka w warcabach klasycznych
SP Rychlik / SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:14-06-2017]
64,inne
14-06-2017
14-06-2017
XVI Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych - 2004 i młodsi
GOK Lubaczów [ostatnia aktualizacja.:15-06-2017]
100,inne
14-06-2017
14-06-2017
XVI Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Szkół Podstawowych - 2008 i młodsi
GOK Lubaczów [ostatnia aktualizacja.:20-06-2017]
100,inne
11-06-2017
17-06-2017
37th Golden Prague - FMJD World Cup
Tyrsuv Dum Ujezd 10 Praha 1 [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczneFMJD
10-06-2017
10-06-2017
III Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w Warcabach 64 Polowych
Stara Kopalnia Centrum Nauki i Sztuki Wałbrzych [ostatnia aktualizacja.:18-06-2017]
64,szybkie
09-06-2017
11-06-2017
Warcabowy Turniej Klubowy UKS Struga 2017
Marki [ostatnia aktualizacja.:18-06-2017]
100,klasyczne
07-06-2017
09-06-2017
1st Stage of World Cup in draughts-64
Albufeira-IDF [ostatnia aktualizacja.:09-06-2017]
64,klasyczne
06-06-2017
06-06-2017
1st Stage of World Cup 2017-International Competition "Portugal-2017". Blitz
Albufeira-IDF [ostatnia aktualizacja.:06-06-2017]
64,blitz
04-06-2017
04-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 11 year (born in 2007-2008). Blitz.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:04-06-2017]
100,blitz
04-06-2017
04-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 14 year (born in 2004-2006). Blitz.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:04-06-2017]
100,blitz
04-06-2017
04-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 9 year (2009 and younger). Blitz.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:04-06-2017]
100,blitz
04-06-2017
04-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 11 year (born in 2007-2008). Blitz.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:04-06-2017]
100,blitz
04-06-2017
04-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 14 year (born in 2004-2006). Blittz.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:04-06-2017]
100,blitz
04-06-2017
04-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 9 year (2009 and younger). Blitz.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:04-06-2017]
100,blitz
03-06-2017
03-06-2017
IV KROSNO OPEN w Warcabach Stupolowych 2017
KROSNO [ostatnia aktualizacja.:03-06-2017]
100,szybkie
03-06-2017
03-06-2017
IV KROSNO OPEN w Warcabach Stupolowych 2017 GRUPA B
KROSNO [ostatnia aktualizacja.:03-06-2017]
100,szybkie
02-06-2017
02-06-2017
Turniej warcabowy z okazji Dnia Dziecka
UKS Antoninek [ostatnia aktualizacja.:02-06-2017]
64,inne
01-06-2017
04-06-2017
III Ogólnopolski Turniej o Puchar Tatr "LATAJĄCA WARCABA"
Biały Dunajec [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
64,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Chł.10
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Chł.12
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Chł.14
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Chł.8
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Dz.10
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:06-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Dz.12
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Dz.14
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 100 - T.Dz.8
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Chł.10
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
64,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Chł.12
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
64,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Chł.14
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
64,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Chł.8
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:06-06-2017]
64,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Dz.10
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:06-06-2017]
64,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Dz.12
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
64,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Dz.14
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:05-06-2017]
64,szybkie
01-06-2017
04-06-2017
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ JUNIORÓW - WARCABY 64 - T.Dz.8
Biały Dunajec / WZWarc UG w Białym Dunajcu GOK w Białym Dunajcu [ostatnia aktualizacja.:06-06-2017]
64,szybkie
01-06-2017
01-06-2017
IX Grand Prix Komorza w warcabach 100-polowych
Komorze [ostatnia aktualizacja.:11-06-2017]
100,inne
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 11 year (born in 2007-2008). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:02-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 14 year (born in 2004-2006). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:01-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 9 year (2009 and younger). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:01-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 11 year (born in 2007-2008). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:31-05-2017]
100,szybkie
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 11 year (born in 2007-2008). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:01-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 14 year (born in 2004-2006). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:01-06-2017]
100,szybkie
01-06-2017
01-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 9 year (2009 and younger). Rapid.
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:02-06-2017]
100,szybkie
maj 2017
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 11 year (born in 2007-2008)
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczne
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 14 year (born in 2004-2006)
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczne
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among boys under 9 year (2009 and younger)
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczne
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 11 year (born in 2007-2008)
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczne
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 14 year (born in 2004-2006)
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczne
28-05-2017
09-06-2017
Russian Championship in draughts-100 among girls under 9 year (2009 and younger)
Sochi_Loo_AKVALOO [ostatnia aktualizacja.:08-06-2017]
100,klasyczne
27-05-2017
27-05-2017
IIIMistrzostwa Kłodzka w Warcabach Międzynarodowych
Dom Kultury Kłodzko [ostatnia aktualizacja.:27-05-2017]
100,szybkie
26-05-2017
28-05-2017
Wojewódzka Spartakiada Niewidomych o "Puchar Podkarpacia" 2017
Klub PODKARPACIE Przemyśl [ostatnia aktualizacja.:30-05-2017]
100,klasyczne
22-05-2017
01-06-2017
Belarusian championship draughts 64 men final
Minsk [ostatnia aktualizacja.:01-06-2017]
64,klasyczneFMJD
22-05-2017
01-06-2017
Belarusian championship draughts 64 women final
Minsk [ostatnia aktualizacja.:01-06-2017]
64,klasyczneFMJD
20-05-2017
20-05-2017
I Turniej Warcabowy z Okazji "Dnia Dziecka" Oleszyce 2017 kat.do 10 lat
MGOK w Oleszycach [ostatnia aktualizacja.:30-05-2017]
100,inne
20-05-2017
20-05-2017
I Turniej Warcabowy z Okazji "Dnia Dziecka"Oleszyce 2017 kat.8 lat i młodsi
MGOK w Oleszycach [ostatnia aktualizacja.:30-05-2017]
100,inne
20-05-2017
20-05-2017
I Turniej Warcabowy z Okazji "Dnia Dziecka"Oleszyce 2017 kat.do lat 13
MGOK w Oleszycach [ostatnia aktualizacja.:30-05-2017]
100,inne
20-05-2017
20-05-2017
Turniej warcabowy z okazji "DNI NYSY" 2017r
Nysa/Staliś Joanna [ostatnia aktualizacja.:20-05-2017]
100,klasyczneFMJD
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Chłopcy 11-13 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Chłopcy do 10 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Dziewczęta 11-13 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Dziewczęta do 10 lat
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Gimnazja Chłopcy
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Gimnazja Dziewczęta
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Szkoły Ponadgimnazjalne Chłopcy
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
18-05-2017
20-05-2017
XV Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów - Szkoły Ponadgimnazjalne Dziewczęta
Mickiewiczowskie Centrum Turystyczne w Żerkowie [ostatnia aktualizacja.:21-05-2017]
64,klasyczne
12-05-2017
12-05-2017
Marijampoles miesto seimu saskiu turnyras
Marijampole [ostatnia aktualizacja.:12-05-2017]
100,drużynowy, inne
12-05-2017
21-05-2017
Mistrzostwa Polski Kobiet Stowarzyszenia CROSS
Suwałki/CROSS Warszawa [ostatnia aktualizacja.:20-05-2017]
100,klasyczneFMJD
12-05-2017
21-05-2017
XXI MISTRZOSTWA POLSKI STOWARZYSZENIA CROSS
SUWAŁKI CROSS WARSZAWA [ostatnia aktualizacja.:22-05-2017]
100,klasyczneFMJD
11-05-2017
14-05-2017
XXIV Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Starszych
Janikowo/PZWar/LZS Senet Janikowo [ostatnia aktualizacja.:14-05-2017]
100,klasyczneFMJD
11-05-2017
14-05-2017
XXIV Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek Starszych
Janikowo/ PZWarc LZS Senet Janikowo [ostatnia aktualizacja.:17-05-2017]
100,klasyczneFMJD
07-05-2017
07-05-2017
V Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Orliczek w Warcabach 100-polowych
Szkoła Podstawowa nr.2 w Lubaczowie [ostatnia aktualizacja.:09-05-2017]
100,inne
07-05-2017
07-05-2017
V Mistrzostwa Powiatu Lubaczowskiego Orlików w warcabach 100-polowych
SP nr 2 w Lubaczowie [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
100,inne
06-05-2017
06-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship RAPID MEN
Gomel Belarus [ostatnia aktualizacja.:06-05-2017]
64,szybkie
06-05-2017
06-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship RAPID WOMEN
Gomel Belarus [ostatnia aktualizacja.:06-05-2017]
64,szybkie
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Ekstraliga
Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:06-05-2017]
100,szybkie
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Juniorki do lat 10
Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:06-05-2017]
100,szybkie
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Juniorki do lat 13
Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:11-05-2017]
100,szybkie
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Juniorki do lat 8
Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:06-05-2017]
64,szybkie
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Juniorzy do lat 10
Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:06-05-2017]
100,szybkie
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Juniorzy do lat 13
Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:06-05-2017]
100,szybkie
06-05-2017
06-05-2017
XII Otwarty Turniej Warcabowy o Puchar Ziemi Leszczyńskiej - Juniorzy do lat 8
Roszada Lipno [ostatnia aktualizacja.:06-05-2017]
64,szybkie
04-05-2017
04-05-2017
UZB CHEM
TASHKENT [ostatnia aktualizacja.:04-05-2017]
100,drużynowy, klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1991-97
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1998-2000
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2001-2003
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2004-2006
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2007-2008
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2009 and younger
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) born in 2001-2003
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1991-97
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1998-2000
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2007-2008
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2009 and younger
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
02-05-2017
07-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) born in 2004-2006
Orel [ostatnia aktualizacja.:07-05-2017]
64,klasyczneFMJD
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1991-97.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1998-2000.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2001-2003.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2004-2006.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2007-2008.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:03-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2009 and younger.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) born in 2001-2003 .Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1991-97 and 1998-2000.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2007-2008.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2009 and younger.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,szybkie
01-05-2017
01-05-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) born in 2004-2006.Rapid
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,szybkie
kwiecień 2017
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1991-97.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 1998-2000.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2001-2003.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2004-2006.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2007-2008.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:03-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 boys born in 2009 and younger.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Cadets(girls) born in 2001-2003 .Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 1991-97 and 1998-2000.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2007-2008.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 girls born in 2009 and younger.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,blitz
30-04-2017
30-04-2017
European Youth Championship in Draughts-64 Minicadets(girls) born in 2004-2006.Blitz
Orel [ostatnia aktualizacja.:02-05-2017]
64,blitz
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship BLIND MEN
Gomel Belarus [ostatnia aktualizacja.:05-05-2017]
64,klasyczne
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship MEN
Gomel Belarus [ostatnia aktualizacja.:05-05-2017]
64,klasyczne
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship U-23
Gomel Belarus [ostatnia aktualizacja.:05-05-2017]
64,klasyczne
29-04-2017
07-05-2017
1st European Draughts-64 Disabilities Championship WOMEN
Gomel Belarus [ostatnia aktualizacja.:05-05-2017]
64,klasyczne
28-04-2017
04-05-2017
XIV Międzynarodowy Puchar Ziemi Lubelskiej
Firlej koło Lublina Hotel "Imperium" [ostatnia aktualizacja.:05-05-2017]
100,klasyczneFMJD
26-04-2017
26-04-2017
III Gminny Turniej Warcabowy w Kategorii Dorosłych
Węglowice /Zespół Szkół im. Synów Pułku w Węglowicach [ostatnia aktualizacja.:27-04-2017]
64,klasyczneFMJD
25-04-2017
25-04-2017
VIII Grand Prix Komorza chłopców
Komorze [ostatnia aktualizacja.:03-05-2017]
100,szybkie
25-04-2017
25-04-2017
VIII Grand Prix Komorza dziewcząt
Komorze [ostatnia aktualizacja.:03-05-2017]
100,szybkie
22-04-2017
22-04-2017
VIII Runda Grand Prix 2016/2017 Liga Młodzików
UKS Pitagoras Pęgów [ostatnia aktualizacja.:22-04-2017]
100,szybkie
22-04-2017
22-04-2017
VIII Runda Grand Prix 2016/2017 Liga Orlików
UKS Pitagoras Pęgów [ostatnia aktualizacja.:22-04-2017]
100,szybkie
22-04-2017
22-04-2017
VIII Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Ekstraliga
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:22-04-2017]
100,szybkie
18-04-2017
27-04-2017
The Unofficial World Championships In Draughts International 2017
Kórnik - Poland [ostatnia aktualizacja.:01-05-2017]
100,inne
07-04-2017
09-04-2017
I TURNIEJ WARCABOWY O ZŁOTY KIELICH
Częstochowa / SKFSiTNiS Jutrzenka Częstochowa [ostatnia aktualizacja.:10-04-2017]
100,klasyczne
07-04-2017
09-04-2017
Nartiin golomt companiin neremjit temtseen
Ulaanbaatar. Mongolia [ostatnia aktualizacja.:11-04-2017]
100,klasyczneFMJD
06-04-2017
16-04-2017
Belarusian Championship 2017
Minsk [ostatnia aktualizacja.:16-04-2017]
100,klasyczneFMJD
06-04-2017
16-04-2017
Belarusian Championship Women 2017
Minsk [ostatnia aktualizacja.:16-04-2017]
100,klasyczneFMJD
03-04-2017
15-05-2017
I TURNEJ W WARCABACH 100-POLOWYCH O MISTRZOSTWO SEKCJI WARCABOWEJ 2017
OŚRODEK KULTURY W GŁUCHOWIE [ostatnia aktualizacja.:18-05-2017]
100,inne
01-04-2017
01-04-2017
Gminny Turniej - Memoriał Bogdana Gondera - Kat. SZKOŁA PODSTAWOWA
Ośrodek Kultury w Urzędowie [ostatnia aktualizacja.:24-04-2017]
100,szybkie
01-04-2017
01-04-2017
Gminny Turniej - Memoriał Bogdana Gondera - Kategoria OPEN
Ośrodek Kultury w Urzędowie [ostatnia aktualizacja.:24-04-2017]
100,szybkie
marzec 2017
31-03-2017
31-03-2017
Turniej warcabowy dla wszystkich chętnych z klas 1-6
UKS Antoninek [ostatnia aktualizacja.:31-03-2017]
100,inne
30-03-2017
30-03-2017
Mistrzostwa Komorza chłopcy
Komorze [ostatnia aktualizacja.:31-03-2017]
64,szybkie
30-03-2017
30-03-2017
Mistrzostwa Komorza dziewcząt
Komorze [ostatnia aktualizacja.:31-03-2017]
64,szybkie
28-03-2017
28-03-2017
VII Grand Prix Komorza chłopców
Komorze [ostatnia aktualizacja.:30-03-2017]
100,inne
28-03-2017
28-03-2017
VII Grand Prix Komorza dziewcząt
Komorze [ostatnia aktualizacja.:30-03-2017]
100,inne
24-03-2017
24-03-2017
X Mistrzostwa Polski Juniorek do lat 16 w grze błyskawicznej
GOK Lipno [ostatnia aktualizacja.:29-03-2017]
64,blitz
19-03-2017
19-03-2017
V Mistrzostwa Województwa w Warcabach 100-polowych Kat. C
Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:24-04-2017]
100,inne
19-03-2017
19-03-2017
V Mistrzostwa Województwa w Warcabach 100-polowych kat A
Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:24-04-2017]
100,inne
19-03-2017
19-03-2017
V Mistrzostwa Województwa w Warcabach 100-polowych Kat. D
Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:19-03-2017]
100,inne
19-03-2017
19-03-2017
V Mistrzostwa Województwa w Warcabach 100-polowych Kat. B
Bydgoszcz [ostatnia aktualizacja.:24-04-2017]
100,inne
18-03-2017
18-03-2017
GP Mazowasza 2017 kat do lat 8
V Liceum Ogólnokształcące im Ks J Poniatowskiego ul Nowolipie 8 w Warszawie [ostatnia aktualizacja.:26-03-2017]
100,szybkie
18-03-2017
18-03-2017
GP Mazowasza 2017 kat do lat 13
V Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J.Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 w Warszawie [ostatnia aktualizacja.:26-03-2017]
100,szybkie
18-03-2017
18-03-2017
GP Mazowasza 2017 kat OPEN
V Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J.Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 w Warszawie [ostatnia aktualizacja.:26-03-2017]
100,szybkie
18-03-2017
18-03-2017
GP Mazowsza 2017 kat do lat 10
V Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J.Poniatowskiego ul. Nowolipie 8 w Warszawie [ostatnia aktualizacja.:26-03-2017]
100,szybkie
18-03-2017
18-03-2017
III Turniej Gran Prix Janikowa
Janikowo [ostatnia aktualizacja.:24-04-2017]
100,klasyczneFMJD
18-03-2017
18-03-2017
MECZ TOWARZYSKI: Woj. LUBELSKIE - Woj. PODKARPACKIE
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:20-03-2017]
100,drużynowy, szybkie
18-03-2017
18-03-2017
XIII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 4/4
Zespół Szkół w Wilkołazie [ostatnia aktualizacja.:25-03-2017]
100,szybkie
17-03-2017
26-03-2017
PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW STOWARZYSZENIA CROSS
Krynica /CROSS Warszawa [ostatnia aktualizacja.:25-03-2017]
100,klasyczneFMJD
16-03-2017
17-03-2017
Mecz Międzynarodowy: Szkoła Sportowa nr 11 w Mińsku vs UKS Struga Marki
Kobyłka [ostatnia aktualizacja.:17-03-2017]
100,drużynowy, inne
11-03-2017
12-03-2017
LR Jaunimo cempionatas 64 Vaikinai
LSF/Vilnius [ostatnia aktualizacja.:28-07-2017]
64,inne
11-03-2017
11-03-2017
VII Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Ekstraliga
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,szybkie
11-03-2017
11-03-2017
VII Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Młodzików
Szkoła Podstawowa w Pęgowie [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,szybkie
11-03-2017
11-03-2017
VII Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Orlików
Szkoła Podstawowa w Pęgowie [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,szybkie
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????? ?? 20
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,klasyczne
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????? ?? 27 ???
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,klasyczne
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę ?? 20 ???
????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,klasyczne
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę ?? 27 ???
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,klasyczne
06-03-2017
11-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ???ó??ę ?? 17 ???
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,klasyczne
06-03-2017
11-03-2017
?????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ?????? ?? 17 ???
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,klasyczne
05-03-2017
05-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????? 1991-1997 ?.?. Rapid
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:11-03-2017]
64,szybkie
05-03-2017
05-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????? 1998-2000 ?.?.Rapid
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:05-03-2017]
64,szybkie
05-03-2017
05-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę 1991-1997 ?.?. Rapid
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:05-03-2017]
64,szybkie
05-03-2017
05-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę 1998-2000 ?.?. Rapid
????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:05-03-2017]
64,szybkie
05-03-2017
05-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ???ó??ę 2001-2003 ?.?. Rapid
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:05-03-2017]
64,szybkie
05-03-2017
05-03-2017
?????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ?????? 2001-2003 ?.?.Rapid
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:07-03-2017]
64,szybkie
05-03-2017
05-03-2017
Otwarty Turniej Warcabów Klas.Młodzieżowej Kadry Powiatu Szamotulskiego
WOK Wronki [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,szybkie
04-03-2017
04-03-2017
??????ń??? ??ńń?? ?? ?óńńę?? ???ę?? ń???? ??????ę 1991-1997 ?.?. ????
?????????ńę?? ???./??? [ostatnia aktualizacja.:04-03-2017]
64,blitz
04-03-2017
04-03-2017
I Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Warcabach 64 Polowych
Wałbrzych/Stara Kopalnia [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
64,szybkie
03-03-2017
04-03-2017
Belarusian championship among senior 64
Minsk [ostatnia aktualizacja.:04-03-2017]
64,klasyczneFMJD
03-03-2017
05-03-2017
Belarusian championship boys 8
Minsk [ostatnia aktualizacja.:05-03-2017]
64,klasyczneFMJD
03-03-2017
05-03-2017
Belarusian championship girls 8
Minsk [ostatnia aktualizacja.:05-03-2017]
64,klasyczneFMJD
luty 2017
25-02-2017
05-03-2017
LVIV OBLAST CHEMPIONAT
LVIV [ostatnia aktualizacja.:08-03-2017]
64,klasyczne
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 10 BLITZ
Minsk [ostatnia aktualizacja.:24-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 13 BLITZ
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 16 BLITZ
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 19 and 26 BLITZ
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 10 BLITZ
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 13 BLITZ
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 16 BLITZ
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
22-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 19 and 26 BLITZ
Minsk [ostatnia aktualizacja.:22-02-2017]
64,blitz
22-02-2017
12-03-2017
Championship of Bryansk region in draughts-100 among men.
Rossia. Bryansk [ostatnia aktualizacja.:12-03-2017]
100,klasyczne
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 10
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2017]
64,klasyczneFMJD
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 13
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2017]
64,klasyczneFMJD
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 16
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2017]
64,klasyczneFMJD
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Boys 19 and 26
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2017]
64,klasyczneFMJD
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 10
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2017]
64,klasyczneFMJD
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 13
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2017]
64,klasyczneFMJD
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 16
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2017]
64,klasyczneFMJD
20-02-2017
26-02-2017
Belarusian Youth Championship - Girls 19 and 26
Minsk [ostatnia aktualizacja.:26-02-2017]
64,klasyczneFMJD
18-02-2017
18-02-2017
2. turniej GP Mazowsza w warcabach Radzymin 2017 - do 10 lat
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:18-02-2017]
64,szybkie
18-02-2017
18-02-2017
2. turniej GP Mazowsza w warcabach Radzymin 2017 - do 13 lat
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:18-02-2017]
64,szybkie
18-02-2017
04-06-2016
2. turniej GP Mazowsza w warcabach Radzymin 2017 - do 8 lat
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:18-02-2017]
64,szybkie
18-02-2017
18-02-2017
2. turniej GP Mazowsza w warcabach Radzymin 2017 - OPEN
Radzymin [ostatnia aktualizacja.:18-02-2017]
64,szybkie
18-02-2017
18-02-2017
II Turniej Gran Prix Janikowo
Janikowo [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,inne
18-02-2017
18-02-2017
XIII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 3/4
Zespół Szkół w Wilkołazie [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,szybkie
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 10-12. Boys
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:20-02-2017]
100,klasyczneFMJD
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 10-12. Girls
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:20-02-2017]
100,klasyczneFMJD
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 13-15. All
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:20-02-2017]
100,klasyczneFMJD
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 16-18 nas. All
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:20-02-2017]
100,klasyczneFMJD
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 6-9. Boys
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:20-02-2017]
100,klasyczneFMJD
17-02-2017
17-02-2017
Tournament 6-9. Girls
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:20-02-2017]
100,klasyczneFMJD
11-02-2017
11-02-2017
Mistrzostwa Gminy Osieczna - VI Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Młodzików
CKiB Osieczna [ostatnia aktualizacja.:11-02-2017]
100,szybkie
11-02-2017
11-02-2017
Mistrzostwa Gminy Osieczna - VI Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Orlików
CKiB Osieczna [ostatnia aktualizacja.:11-02-2017]
100,szybkie
11-02-2017
11-02-2017
Mistrzostwa Gminy Osieczna-VI Runda Grand Prix 2016-2017 Ekstraliga
CKiB Osieczna [ostatnia aktualizacja.:11-02-2017]
100,szybkie
10-02-2017
12-02-2017
Shanhain zam companiin neremjit temtseen
Ulaanbaatar [ostatnia aktualizacja.:13-02-2017]
100,klasyczneFMJD
08-02-2017
11-02-2017
Deutsche Meisterschaft in Dame-100 2017
IGDD Deutschland Korbach [ostatnia aktualizacja.:11-02-2017]
100,klasyczneFMJD
05-02-2017
05-02-2017
V Otwarte Mistrzostwa Smolca w Warcabach 64 Polowych
Smolec [ostatnia aktualizacja.:06-02-2017]
64,szybkie
04-02-2017
12-02-2017
TURKA CHEMPIONAT
LVIV TURKA [ostatnia aktualizacja.:14-02-2017]
64,inne
04-02-2017
04-02-2017
Turniej Warcabowy "Nadzieje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży"
Stary Dzików/Stowarzyszenie Pomóżmy Razem [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,inne
styczeń 2017
29-01-2017
29-01-2017
V Grand Prix Komorza w warcabach klasycznych 2016/2017
Komorze [ostatnia aktualizacja.:31-03-2017]
64,szybkie
28-01-2017
28-01-2017
LSD "ZALGIRIS" ZIEMOS SPORTO ZAIDYNES
ALYTUS [ostatnia aktualizacja.:28-01-2017]
100,drużynowy, szybkie
28-01-2017
28-01-2017
Turniej Grand Prix Mazowsza w Warcabach -kat. do lat 8
Słupno al. Jana Pawła II 14 [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,szybkie
28-01-2017
28-01-2017
Turniej Grand Prix Mazowsza w Warcabach -kat. do lat 10
Słupno al. Jana Pawła II 14 [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,szybkie
28-01-2017
28-01-2017
Turniej Grand Prix Mazowsza w Warcabach -kat. do lat 13
Słupno al. Jana Pawła II 14 [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,szybkie
28-01-2017
28-01-2017
Turniej Grand Prix Mazowsza w Warcabach -kat.OPEN
Słupno [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,szybkie
25-01-2017
25-01-2017
Ferie zimowe 2017r
Ośrodek.Kultury Głuchów [ostatnia aktualizacja.:25-01-2017]
100,inne
25-01-2017
25-01-2017
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/17 - WARCABY'64 - CHŁ - LESZNO
Lipno [ostatnia aktualizacja.:30-01-2017]
64,szybkie
25-01-2017
25-01-2017
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/17 - WARCABY'64 - CHŁ. - POWIAT
Lipno [ostatnia aktualizacja.:25-01-2017]
64,klasyczneFMJD
25-01-2017
25-01-2017
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/17 - WARCABY'64 - DZIEW - LESZNO
Lipno [ostatnia aktualizacja.:25-01-2017]
64,klasyczneFMJD
25-01-2017
25-01-2017
LESZCZYŃSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016/17 - WARCABY'64 - DZIEW. - POWIAT
Lipno [ostatnia aktualizacja.:25-01-2017]
64,klasyczneFMJD
21-01-2017
21-01-2017
I Turniej Grand Prix Janikowa
Janikowo [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,klasyczneFMJD
20-01-2017
25-01-2017
I Unofficial Championships World Computer Programs The Draughts Classic
Kórnik - Poland [ostatnia aktualizacja.:25-01-2017]
64,inne
20-01-2017
20-01-2017
Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego w warcabach klasycznych chłopców- Komorze 2017
Komorze [ostatnia aktualizacja.:15-02-2017]
64,szybkie
20-01-2017
20-01-2017
Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego w warcabach klasycznych dziewcząt- Komorze 2017
Komorze [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
64,szybkie
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U10 MEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U10 WOMEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U13 MEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U13 WOMEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U16 MEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U16 WOMEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U8 MEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 BLITZ U8 WOMEN
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,blitz
14-01-2017
14-01-2017
Mistrzostwa Powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach klasycznych chłopcy SP
Rychlik / SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,inne
14-01-2017
14-01-2017
Mistrzostwa Powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w warcabach klasycznych dziewczęta SP
Rychlik / SRW Rychlik [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,inne
14-01-2017
14-01-2017
V Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Ekstraliga
UKS Pitagoras Pęgów [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,szybkie
14-01-2017
14-01-2017
V Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Młodzików
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
100,szybkie
14-01-2017
14-01-2017
V Runda Grand Prix Wrocławia 2016/2017 Liga Orlików
Pęgów [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
100,szybkie
14-01-2017
14-01-2017
X Noworoczny Turniej Warcabowy - kat. klas 0-3
Marki [ostatnia aktualizacja.:14-01-2017]
64,szybkie
14-01-2017
14-01-2017
X Noworoczny Turniej Warcabowy kl.IV-VI
Marki [ostatnia aktualizacja.:15-01-2017]
64,szybkie
14-01-2017
14-01-2017
XIII Edycja Grand Prix Wilkołaza Turniej 2/4
Wilkołaz [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,szybkie
14-01-2017
14-01-2017
XVI Podkarpacka Indywidualna Liga Warcabowa PILW 2017-Eliminacje Stary Dzików
Hala sportowa przy Zespole Szkół im.ks.Jana Twardowskiego(godz.9.30) [ostatnia aktualizacja.:22-03-2017]
100,inne
13-01-2017
13-01-2017
Kwalifikacje SP87 Warcaby 13 I 2017
UKS Antoninek [ostatnia aktualizacja.:13-01-2017]
100,inne
11-01-2017
11-01-2017
MSP Montessori
SP Montessori [ostatnia aktualizacja.:11-01-2017]
64,inne
10-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKI V SNIJNUH KARPATAH KOMANDNUJ
Turka Lviv [ostatnia aktualizacja.:15-01-2017]
100,drużynowy, klasyczne
10-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKU 2017 INDUVIDUAL
TURKA LVIV [ostatnia aktualizacja.:13-01-2017]
64,inne
10-01-2017
10-01-2017
I Szkolny Turniej w Warcabach100-polowych
Szkoła Podstawowa w Starych Oleszycach/UKS w Starych Oleszycach [ostatnia aktualizacja.:12-01-2017]
100,inne
09-01-2017
14-01-2017
DUVO SHASHKI V SNIJNUH KARPATAH 2017
TURKA-LVIV UKRAINA [ostatnia aktualizacja.:08-01-2017]
64,drużynowy, inne
05-01-2017
08-01-2017
XXXVI International "Golden checker"
MDK Mława [ostatnia aktualizacja.:21-02-2017]
100,drużynowy, inne
04-01-2017
04-01-2017
XXXVI International "Golden checker" BLITZ (BRAZ)
SP 7 Mława [ostatnia aktualizacja.:06-01-2017]
100,drużynowy, inne

Archiwum:

[2016 rok] [2015 rok] [2014 rok] [2013 rok] [2012 rok] [2011 rok] [2010 rok] [2009 rok] [2008 rok] [2007 rok] [2006 rok] 
(© 2010  A.Curyło) Kontakt: Biuro PZSzach (biuro@pzszach.org.pl)